O nas

Wyróżniają nas innowacyjne metody pracy z dziećmi i duże doświadczenie. ​ 

Niepubliczny Żłobek Akademia Malucha, to  nowocześnie wyposażona placówka, spełniająca najwyższe standardy i zapewniająca bezpieczeństwo dzieciom. Nasze sale są bajecznie kolorowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane zabawki.

​Koncepcja pracy w żłobku opiera się na celach i zadaniach zawartych w Ustawie o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Nadrzędnym celem naszej pracy jest wspieranie naturalnego rozwoju dziecka i przygotowanie go do dalszej edukacji przedszkolnej. Program edukacyjny i plan zajęć dodatkowych jest dostosowany do wieku i możliwości rozwojowych dzieci i jest realizowany w formie zabawy. W planie zajęć są; zajęcia sensoryczne, bajko i muzykoterapia, zajęcia z motoryki małej, gimnastyka ogólnorozwojowa i wiele innych. ​

Zatrudniamy dobrze wykwalifikowaną kadrę, zespół składa się z młodych , kreatywnych osób, które kochają dzieci i swoją pracę.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i polubienia naszego żłobka na profilu facebookowym, gdzie będziecie mieli Państwo możliwość śledzenia na bieżąco naszej pracy z dziećmi.


​Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa maluszek czuł się u nas jak najlepiej.


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
Lokalizacja: ul. Kościuszki 49, 34-600 LimanowaGodziny Otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 17:00
Żłobek Limanowa Tel: +48 513 432 904 Mail: kontakt@akademiamalucha.com.pl

2024 Copyright - Akademia Malucha - Żłobek, Klub dziecięcy. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności Polityka Cookies